C1206X223JAGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-11914-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-11914-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-11914-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X223JAGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 250V NP0 1206
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206X223JAGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)