C1206X223J2GECAUTO7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 6.113
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.022 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X223J2GECAUTO7210
DigiKeys varenummer
C1206X223J2GECAUTO7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X223J2GECAUTO7210
Beskrivelse
CAP CER 1206 22NF 200V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206X223J2GECAUTO7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)