C1206X150J5GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-20312-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-20312-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-20312-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X150J5GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206X150J5GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)