C1206X150J5GACAUTO | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C1206X150J5GACAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 1206 |
Producentens standard leveringstid | 34 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 15 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C1206X150J5GACAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lavt ESL, Blød terminering |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,039" (0,98mm) |