C1206X106K4RAC3143 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C1206X106K4RAC3143 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X106K4RAC3143
DigiKeys varenummer
399-C1206X106K4RAC3143TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X106K4RAC3143
Beskrivelse
10.0UF 16.0V
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)