C1206X105K1RAC3204 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 37.174
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C1206X105K1RAC3204 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X105K1RAC3204
DigiKeys varenummer
399-C1206X105K1RAC3204TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X105K1RAC3204
Beskrivelse
1.00UF 100V
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,073" (1,85mm)