C1206X104K5RECAUTO
DigiKeys varenummer
399-17853-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-17853-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-17853-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X104K5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206X104K5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)