C1206X104K1RAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 944
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
På lager: 21
Direkte
KYOCERA AVX
Samsung Electro-Mechanics
YAGEO
På lager: 10
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X104K1RAC7210
DigiKeys varenummer
399-C1206X104K1RAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X104K1RAC7210
Beskrivelse
.100UF 100V
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206X104K1RAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)