C1206X103K1RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 11.961
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
10000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206X103K1RECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206X103K1RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X103K1RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 10NF 100V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206X103K1RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)