Billede for C1206X103K1RAC3205 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X103K1RAC3205
DigiKeys varenummer
399-C1206X103K1RAC3205TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X103K1RAC3205
Beskrivelse
.010UF 100V
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)