C1206X102JARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206X102JARACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206X102JARACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206X102JARACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X102JARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 250V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206X102JARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)