C1206T332FAGBCTU
DigiKeys varenummer
399-C1206T332FAGBCTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206T332FAGBCTU
Beskrivelse
CAP CER 1206 COTS
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206T332FAGBCTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)