C1206T225K5RALM705 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Billede for C1206T225K5RALM705 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206T225K5RALM705
DigiKeys varenummer
399-C1206T225K5RALM705TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206T225K5RALM705
Beskrivelse
2.20UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)