C1206S104J5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206S104J5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206S104J5RACAUTO
Beskrivelse
SMD AUTO X7R FE, CERAMIC, 0.1 UF
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206S104J5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Flydende elektrode
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)