C1206H473K1GACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206H473K1GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206H473K1GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206H473K1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206H473K1GACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 100V C0G 1206
Producentens standard leveringstid
44 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206H473K1GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)