C1206F154K1RAC3020 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.15 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206F154K1RAC3020
DigiKeys varenummer
399-C1206F154K1RAC3020TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206F154K1RAC3020
Beskrivelse
.150UF 100V
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Åben tilstand
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,073" (1,85mm)