C1206F104K1RAC3083
DigiKeys varenummer
399-C1206F104K1RAC3083TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206F104K1RAC3083CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206F104K1RAC3083DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206F104K1RAC3083
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206F104K1RAC3083 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)