C1206C682J5GECAUTO | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | C1206C682J5GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | C1206C682J5GECAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 1206 6.8NF 50V C0G 5% |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 6800 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C1206C682J5GECAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lav ESL, lav ESR |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,88mm) |