C1206C682G1GACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
6800 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C682G1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C682G1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C682G1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C682G1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)