C1206C561JBGACAUTO | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C1206C561JBGACAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 560PF 630V C0G/NP0 1206 |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 560 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C1206C561JBGACAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lavt ESL, Højspænding |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,069" (1,75mm) |