C1206C475M4VACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 6.317
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
4.7 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C475M4VACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C475M4VACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C475M4VACTU
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 16V Y5V 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C475M4VACTU Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)