C1206C475J8RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 910
Datablad
4.7 µF ±5% 10V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C475J8RACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C475J8RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C475J8RACTU
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 10V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C475J8RACTU Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)