C1206C474M1RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
TDK
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.47 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C474M1RECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206C474M1RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C474M1RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 470NF 100V X7R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C474M1RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)