C1206C474K1RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 4.290
Datablad
0.47 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C474K1RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1206C474K1RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C474K1RAC3123
Beskrivelse
.470UF 100V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)