C1206C471J1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C471J1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C471J1GACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C471J1GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C471J1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C471J1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)