C1206C444K3JLCAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C444K3JLCAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C444K3JLCAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C444K3JLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C444K3JLCAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 440NF 25VDC U2J
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
440 nF ±10% 25V Keramiske kondensatorer U2J 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL (stablet)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,142" (3,60mm)