C1206C334K4RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C334K4RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C334K4RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C334K4RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C334K4RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)