C1206C334K3RAC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.33 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C334K3RAC7210
DigiKeys varenummer
399-C1206C334K3RAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C334K3RAC7210
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C334K3RAC7210 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)