C1206C333K1REC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 2.316
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 585
Datablad
På lager: 0
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.033 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C333K1REC7210
DigiKeys varenummer
C1206C333K1REC7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C333K1REC7210
Beskrivelse
CAP CER 1206 33NF 100V X7R 10%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C333K1REC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)