C1206C332MARECAUTO7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3300 pF ±20% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C332MARECAUTO7210
DigiKeys varenummer
C1206C332MARECAUTO7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C332MARECAUTO7210
Beskrivelse
CAP CER 1206 3.3NF 250V X7R
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C332MARECAUTO7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)