C1206C332K5RACTM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3300 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C332K5RACTM
DigiKeys varenummer
399-C1206C332K5RACTMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C332K5RACTM
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 50V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)