C1206C332J2GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
3300 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C332J2GECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206C332J2GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C332J2GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C332J2GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)