C1206C332GAGEC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
3300 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C332GAGEC7210
DigiKeys varenummer
C1206C332GAGEC7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C332GAGEC7210
Beskrivelse
CAP CER 1206 3.3NF 250V C0G 2%
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C332GAGEC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Serie
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)