C1206C274K5RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
0.27 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C274K5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C274K5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C274K5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C274K5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)