C1206C271K5GALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
270 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C271K5GALTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C271K5GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C271K5GALTU
Beskrivelse
CAP CER 270PF 50V NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C271K5GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)