C1206C271K5GAC3124 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
270 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C271K5GAC3124
DigiKeys varenummer
399-C1206C271K5GAC3124TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C271K5GAC3124
Beskrivelse
CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)