C1206C271K2GAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
270 pF ±10% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C271K2GAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1206C271K2GAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C271K2GAC3123
Beskrivelse
270.PF 200V
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)