C1206C271JAGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C271JAGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C271JAGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C271JAGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)