C1206C223K5RAC7210
DigiKeys varenummer
399-C1206C223K5RAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C223K5RAC7210CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C223K5RAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C223K5RAC7210
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C223K5RAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)