C1206C222K1RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
2200 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C222K1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C222K1RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C222K1RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C222K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C222K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C222K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)