C1206C222J4RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C222J4RECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206C222J4RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C222J4RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5%
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C222J4RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)