C1206C222J3GEC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C222J3GEC7210
DigiKeys varenummer
C1206C222J3GEC7210-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C222J3GEC7210
Beskrivelse
CAP CER 1206 2.2NF 25V C0G 5%
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C222J3GEC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, lav ESR
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)