C1206C220J2GACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C220J2GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C220J2GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C220J2GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C220J2GACTU
Beskrivelse
CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C220J2GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)