C1206C155J5RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 2.036
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
1.5 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C155J5RECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206C155J5RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C155J5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 1.5UF 50V X7R 5%
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C155J5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)