C1206C153KARACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 20.628
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.015 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C153KARACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C153KARACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C153KARACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 250V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C153KARACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)