C1206C153K1RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 546
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 1.462
Datablad
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
0.015 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C153K1RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1206C153K1RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C153K1RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C153K1RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)