C1206C122JBGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-15935-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-15935-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-15935-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C122JBGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 630V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1200 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C122JBGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,069" (1,75mm)