C1206C106K9RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 3.599
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Taiyo Yuden
På lager: 0
Datablad
10 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206C106K9RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206C106K9RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C106K9RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206C106K9RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)