C1206C106K9PAC7210
DigiKeys varenummer
399-C1206C106K9PAC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206C106K9PAC7210CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206C106K9PAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206C106K9PAC7210
Beskrivelse
CER CAP
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206C106K9PAC7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)