C1206C105K5RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1206C105K5RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206C105K5RAC3123
Beskrivelse
1.00UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)